Adıyaman Gölbaşı İstasyonu

Güncelleme : 05 Temmuz 2020
Adıyaman ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
GÖLBAŞI08.00 - 17.00 (416) 781 60 80

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

Anahat Fırat Ekspresi Treni 6s 54dk
12:45Adıyaman-Gölbaşı-Km.156 Durak
Yönü : Elazığ > Adana

6s 54dk
12:55Adıyaman-Gölbaşı-Kumlu Sayding
Yönü : Elazığ > Adana

7s 4dk
Anahat Fırat Ekspresi Treni 7s 16dk
13:07Adıyaman-Gölbaşı
Yönü : Elazığ > Adana

7s 16dk
Anahat Fırat Ekspresi Treni 7s 28dk
13:19Adıyaman-Gölbaşı-Çelik Sayding
Yönü : Adana > Elazığ

7s 28dk
Anahat Fırat Ekspresi Treni 7s 29dk
13:20Adıyaman-Gölbaşı-Çelik Sayding
Yönü : Elazığ > Adana

7s 29dk
Anahat Fırat Ekspresi Treni 7s 41dk
13:32Adıyaman-Gölbaşı
Yönü : Adana > Elazığ

7s 41dk
Anahat Fırat Ekspresi Treni 7s 53dk
13:44Adıyaman-Gölbaşı-Kumlu Sayding
Yönü : Adana > Elazığ

7s 53dk
13:52Adıyaman-Gölbaşı-Km.156 Durak
Yönü : Adana > Elazığ

8s 1dk
Sayfamızda Adıyaman Gölbaşı istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Adıyaman Gölbaşı tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Adıyaman Gölbaşı Gar Tren Seferleri Gar İstasyonu tcdd Adıyaman Gölbaşı Gar Tren Saatleri Adıyaman Gölbaşı Gar İstasyonu Adıyaman Gölbaşı Gar tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Adıyaman ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Adıyaman hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X