Ankara Çankaya İstasyonu

Güncelleme : 05 Aralık 2019
Ankara ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
ANKARA GARI05.30 - 22.00 (312) 309 05 15 /336 Danışma
ANKARA24 SAAT AÇIK (312) 309 05 15 /336 Danışma
POLATLI YHT GAR06.30 - 22.30 (312) 625 59 99
POLATLI KNV06.00 - 22.00 (312) 620 84 41
SİNCAN06.00 - 22.30 (312) 270 21 69

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:00Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
06:20Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
06:40Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Eskişehir
07:50Ankara-Çankaya
Yönü : Eskişehir > Ankara
08:05Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
08:07Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
08:08Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Polatlı > Sincan
08:40Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Eskişehir
09:00Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
09:40Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
10:15Ankara-Çankaya
Yönü : Eskişehir > Ankara
10:55Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Ankara > Bitlis
10:55Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Ankara > Siirt
10:59Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
11:00Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Eskişehir
11:24Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
11:40Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
11:42Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
12:00Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Sincan > Polatlı
12:00Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
12:35Ankara-Çankaya
Yönü : Eskişehir > Ankara
12:35Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
13:15Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
13:17Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
13:52Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
14:38Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Polatlı > Sincan
14:45Ankara-Çankaya
Yönü : Eskişehir > Ankara
14:50Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
15:10Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
15:30Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Eskişehir
15:48Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
16:10Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
17:00Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
17:27Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
17:45Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Eskişehir
18:00Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Ankara > Kars
18:01Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
18:05Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Sincan > Polatlı
18:05Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
19:00Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Ankara > İzmir
19:05Ankara-Çankaya
Yönü : Eskişehir > Ankara
19:10Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > İstanbul
19:23Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
19:57Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
20:30Ankara-Çankaya-Ankara Gar
Yönü : Polatlı > Sincan
20:35Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Eskişehir
21:15Ankara-Çankaya
Yönü : Ankara > Konya
21:20Ankara-Çankaya
Yönü : Eskişehir > Ankara
21:50Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
22:12Ankara-Çankaya
Yönü : Konya > Ankara
22:29Ankara-Çankaya
Yönü : İstanbul > Ankara
Sayfamızda Ankara Çankaya istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Çankaya tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Ankara Çankaya Tren Saatleri Ankara Çankaya Tren Seferleri tcdd Ankara Tren Saatleri Ankara Tren Seferleri Çankaya Tren Saatleri Çankaya Tren Seferleri Ankara Çankaya gişe iletişim Ankara Çankaya gişe telefonu Ankara Çankaya İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Ankara ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Ankara hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X