Ankara Etimesgut İstasyonu

Güncelleme : 11 Aralık 2019
Ankara ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
ANKARA GARI05.30 - 22.00 (312) 309 05 15 /336 Danışma
ANKARA24 SAAT AÇIK (312) 309 05 15 /336 Danışma
POLATLI YHT GAR06.30 - 22.30 (312) 625 59 99
POLATLI KNV06.00 - 22.00 (312) 620 84 41
SİNCAN06.00 - 22.30 (312) 270 21 69

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:18Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
06:38Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
06:58Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Eskişehir
07:34Ankara-Etimesgut
Yönü : Eskişehir > Ankara
07:51Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara
08:23Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
08:58Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Eskişehir
09:18Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
09:58Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
09:59Ankara-Etimesgut
Yönü : Eskişehir > Ankara
10:43Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara
11:08Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
11:18Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Eskişehir
11:26Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
11:58Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
12:18Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
12:19Ankara-Etimesgut
Yönü : Eskişehir > Ankara
12:53Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
12:57Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
13:01Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara
13:34Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
13:36Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
14:29Ankara-Etimesgut
Yönü : Eskişehir > Ankara
15:08Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
15:28Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
15:32Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara
15:48Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Eskişehir
17:11Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara
17:18Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
17:45Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
18:03Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Eskişehir
18:23Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
18:49Ankara-Etimesgut
Yönü : Eskişehir > Ankara
19:07Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara
19:28Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > İstanbul
19:41Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
20:53Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Eskişehir
21:04Ankara-Etimesgut
Yönü : Eskişehir > Ankara
21:33Ankara-Etimesgut
Yönü : Ankara > Konya
21:34Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara
21:56Ankara-Etimesgut
Yönü : Konya > Ankara

13dk
22:13Ankara-Etimesgut
Yönü : İstanbul > Ankara

30dk
Sayfamızda Ankara Etimesgut istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Etimesgut tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Ankara Etimesgut Tren Saatleri Ankara Etimesgut Tren Seferleri tcdd Ankara Tren Saatleri Ankara Tren Seferleri Etimesgut Tren Saatleri Etimesgut Tren Seferleri Ankara Etimesgut gişe iletişim Ankara Etimesgut gişe telefonu Ankara Etimesgut İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Ankara ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Ankara hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X