Ankara Polatlı İstasyonu

Güncelleme : 15 Aralık 2019
Ankara ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
ANKARA GARI05.30 - 22.00 (312) 309 05 15 /336 Danışma
ANKARA24 SAAT AÇIK (312) 309 05 15 /336 Danışma
POLATLI YHT GAR06.30 - 22.30 (312) 625 59 99
POLATLI KNV06.00 - 22.00 (312) 620 84 41
SİNCAN06.00 - 22.30 (312) 270 21 69

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:19Ankara-Polatlı-Poyraz
Yönü : Sincan > Polatlı
06:35Ankara-Polatlı
Yönü : Sincan > Polatlı
06:41Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > İstanbul
07:00Ankara-Polatlı
Yönü : Polatlı > Sincan
07:02Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Konya
07:09Ankara-Polatlı
Yönü : Eskişehir > Ankara
07:17Ankara-Polatlı-Poyraz
Yönü : Polatlı > Sincan
07:19Ankara-Polatlı-Beylikköprü
Yönü : İzmir > Ankara
07:22Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Eskişehir
07:26Ankara-Polatlı
Yönü : Konya > Ankara
07:38Ankara-Polatlı
Yönü : İzmir > Ankara
09:22Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Eskişehir
09:34Ankara-Polatlı
Yönü : Eskişehir > Ankara
09:42Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Konya
10:21Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > İstanbul
10:43Ankara-Polatlı
Yönü : İstanbul > Ankara
11:42Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Eskişehir
11:54Ankara-Polatlı
Yönü : Eskişehir > Ankara
12:36Ankara-Polatlı
Yönü : Konya > Ankara
12:51Ankara-Polatlı-Poyraz
Yönü : Sincan > Polatlı
13:07Ankara-Polatlı
Yönü : Sincan > Polatlı
13:11Ankara-Polatlı
Yönü : İstanbul > Ankara
13:16Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > İstanbul
13:30Ankara-Polatlı
Yönü : Polatlı > Sincan
13:47Ankara-Polatlı-Poyraz
Yönü : Polatlı > Sincan
13:59Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Konya
14:04Ankara-Polatlı
Yönü : Eskişehir > Ankara
16:12Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Eskişehir

1s 39dk
16:46Ankara-Polatlı
Yönü : Konya > Ankara

2s 13dk
17:20Ankara-Polatlı
Yönü : İstanbul > Ankara

2s 47dk
17:41Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > İstanbul

3s 8dk
18:24Ankara-Polatlı
Yönü : Eskişehir > Ankara

3s 51dk
18:27Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Eskişehir

3s 54dk
18:47Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Konya

4s 14dk
18:56Ankara-Polatlı-Poyraz
Yönü : Sincan > Polatlı

4s 23dk
19:12Ankara-Polatlı
Yönü : Sincan > Polatlı

4s 39dk
19:20Ankara-Polatlı
Yönü : Polatlı > Sincan

4s 47dk
19:37Ankara-Polatlı-Poyraz
Yönü : Polatlı > Sincan

5s 4dk
Anahat İzmir Mavi Treni 5s 27dk
20:00Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > İzmir

5s 27dk
Anahat İzmir Mavi Treni 5s 44dk
20:17Ankara-Polatlı-Beylikköprü
Yönü : Ankara > İzmir

5s 44dk
20:39Ankara-Polatlı
Yönü : Eskişehir > Ankara

6s 6dk
21:09Ankara-Polatlı
Yönü : İstanbul > Ankara

6s 36dk
21:17Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Eskişehir

6s 44dk
21:31Ankara-Polatlı
Yönü : Konya > Ankara

6s 58dk
21:46Ankara-Polatlı
Yönü : İstanbul > Ankara

7s 13dk
21:57Ankara-Polatlı
Yönü : Ankara > Konya

7s 24dk
Sayfamızda Ankara Polatlı istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Polatlı tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Ankara Polatlı Tren Saatleri Ankara Polatlı Tren Seferleri tcdd Ankara Tren Saatleri Ankara Tren Seferleri Polatlı Tren Saatleri Polatlı Tren Seferleri Ankara Polatlı gişe iletişim Ankara Polatlı gişe telefonu Ankara Polatlı İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Ankara ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Ankara hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X