Balıkesir Bandırma İstasyonu

Güncelleme : 19 Eylül 2020
Balıkesir ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
BALIKESİR24 SAAT AÇIK (266) 241 03 00 / 2
BANDIRMA(ŞEHİR)08.00 - 19.00 (266) 715 30 50 / 2
SAVAŞTEPE09.00 - 12.00 / 13.00 - 18.00 (266) 552 10 23

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

07:35Balıkesir-Bandırma
Yönü : Bandırma > İzmir
07:40Balıkesir-Bandırma-Bandırma Gar
Yönü : Bandırma > İzmir
07:47Balıkesir-Bandırma-Kuşcenneti
Yönü : Bandırma > İzmir
08:10Balıkesir-Bandırma-Aksakal
Yönü : Bandırma > İzmir
14:19Balıkesir-Bandırma-Aksakal
Yönü : İzmir > Balıkesir

4s 58dk
14:43Balıkesir-Bandırma-Kuşcenneti
Yönü : İzmir > Balıkesir

5s 22dk
14:49Balıkesir-Bandırma-Bandırma Gar
Yönü : İzmir > Balıkesir

5s 28dk
16:00Balıkesir-Bandırma
Yönü : Balıkesir > İzmir

6s 39dk
16:05Balıkesir-Bandırma-Gar
Yönü : Balıkesir > İzmir

6s 44dk
16:12Balıkesir-Bandırma-Kuşcenneti
Yönü : Balıkesir > İzmir

6s 51dk
16:35Balıkesir-Bandırma-Aksakal
Yönü : Balıkesir > İzmir

7s 14dk
20:03Balıkesir-Bandırma-Aksakal
Yönü : İzmir > Bandırma

10s 42dk
20:28Balıkesir-Bandırma-Kuşcenneti
Yönü : İzmir > Bandırma

11s 7dk
20:34Balıkesir-Bandırma-Gar
Yönü : İzmir > Bandırma

11s 13dk
Sayfamızda Balıkesir Bandırma istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Balıkesir Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Balıkesir Bandırma Tren Seferleri Bandırma İstasyonu tcdd Balıkesir Bandırma Tren Saatleri Balıkesir Bandırma İstasyonu Balıkesir Bandırma tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Balıkesir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Balıkesir hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X