Bilecik Bozüyük İstasyonu

Güncelleme : 27 Eylül 2020
Bilecik ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
BİLECİK YHT07.30 - 22.00 (228) 215 00 31
BOZÜYÜK KNV07.00 - 23.00 (228) 315 10 63
BOZÜYÜK YHT07.00-10.00/ 15.30-22.00 (228) 315 18 40

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

07:47Bilecik-Bozüyük
Yönü : Ankara > İstanbul
08:57Bilecik-Bozüyük
Yönü : Konya > İstanbul
09:35Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Ankara
10:23Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Konya
11:27Bilecik-Bozüyük
Yönü : Ankara > İstanbul
12:03Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Ankara

18dk
14:22Bilecik-Bozüyük
Yönü : Ankara > İstanbul

2s 37dk
15:21Bilecik-Bozüyük
Yönü : Konya > İstanbul

3s 36dk
15:32Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Konya

3s 47dk
16:12Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Ankara

4s 27dk
18:47Bilecik-Bozüyük
Yönü : Ankara > İstanbul

7s 2dk
20:01Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Ankara

8s 16dk
20:28Bilecik-Bozüyük
Yönü : Konya > İstanbul

8s 43dk
20:37Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Ankara

8s 52dk
21:47Bilecik-Bozüyük
Yönü : İstanbul > Konya

10s 2dk
Sayfamızda Bilecik Bozüyük istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Bilecik Bozüyük tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bilecik Bozüyük Tren Seferleri Bozüyük İstasyonu tcdd Bilecik Bozüyük Tren Saatleri Bilecik Bozüyük İstasyonu Bilecik Bozüyük tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Bilecik ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Bilecik hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X