Hatay İskenderun İstasyonu

Güncelleme : 20 Mayıs 2019
Hatay ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
İSKENDERUN06.00 - 09.00 / 14.00 - 18.00 (326) 614 00 49

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

07:15Hatay-İskenderun
Yönü : İskenderun > Mersin
07:25Hatay-İskenderun-Sarıseki
Yönü : İskenderun > Mersin
07:35Hatay-İskenderun-Km.38+075
Yönü : İskenderun > Mersin
09:21Hatay-İskenderun-Km.38+075
Yönü : Mersin > İskenderun
09:31Hatay-İskenderun-Sarıseki
Yönü : Mersin > İskenderun
09:40Hatay-İskenderun
Yönü : Mersin > İskenderun
Bölgesel Mersin İskenderun Treni link access_time 1dk
16:40Hatay-İskenderun
Yönü : İskenderun > Mersin

access_time 1dk
Bölgesel Mersin İskenderun Treni link access_time 11dk
16:50Hatay-İskenderun-Sarıseki
Yönü : İskenderun > Mersin

access_time 11dk
Bölgesel Mersin İskenderun Treni link access_time 21dk
17:00Hatay-İskenderun-Km.38+075
Yönü : İskenderun > Mersin

access_time 21dk
Bölgesel Mersin İskenderun Treni link access_time 2s 45dk
19:24Hatay-İskenderun-Km.38+075
Yönü : Mersin > İskenderun

access_time 2s 45dk
Bölgesel Mersin İskenderun Treni link access_time 2s 55dk
19:34Hatay-İskenderun-Sarıseki
Yönü : Mersin > İskenderun

access_time 2s 55dk
Bölgesel Mersin İskenderun Treni link access_time 3s 4dk
19:43Hatay-İskenderun
Yönü : Mersin > İskenderun

access_time 3s 4dk
Sayfamızda Hatay İskenderun istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Hatay İskenderun tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Hatay İskenderun Tren Seferleri İskenderun İstasyonu tcdd Hatay İskenderun Tren Saatleri Hatay İskenderun İstasyonu Hatay İskenderun tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
expand_less