İstanbul Küçükçekmece İstasyonu

Güncelleme : 23 Eylül 2020
İstanbul ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
İSTANBUL(HALKALI)08.00 - 18.00 (212) 678 48 00 / 9336
İSTANBUL (SİRKECİ)07.00 - 22.00 (212) 527 00 50
İSTANBUL (HAYDARPAŞA)08.00 - 19.00 (216) 336 20 63 / 336 04 75 Danışma
İSTANBUL (PENDİK)05.30 - 22.30 (216) 354 01 30

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

08:40İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı
Yönü : Uzunköprü > Halkalı
08:49İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+362
Yönü : Uzunköprü > Halkalı
11:22İstanbul-Küçükçekmece-Km. 30+500
Yönü : Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule
11:26İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı
Yönü : Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule
Bölgesel Kapıkule Halkalı Treni 1s 20dk
18:00İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı
Yönü : Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule

1s 20dk
Bölgesel Kapıkule Halkalı Treni 1s 29dk
18:09İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+362
Yönü : Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule

1s 29dk
Bölgesel İstanbul Edirne Treni 2s 31dk
19:11İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+362
Yönü : Uzunköprü > Halkalı

2s 31dk
Bölgesel İstanbul Edirne Treni 2s 35dk
19:15İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı
Yönü : Uzunköprü > Halkalı

2s 35dk
Sayfamızda İstanbul Küçükçekmece istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İstanbul Küçükçekmece Tren Saatleri İstanbul Küçükçekmece Tren Seferleri tcdd İstanbul Tren Saatleri İstanbul Tren Seferleri Küçükçekmece Tren Saatleri Küçükçekmece Tren Seferleri İstanbul Küçükçekmece gişe iletişim İstanbul Küçükçekmece gişe telefonu İstanbul Küçükçekmece İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İstanbul ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İstanbul hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X