İzmir Çiğli İstasyonu

Güncelleme : 15 Aralık 2019
İzmir ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:36İzmir-Çiğli
Yönü : Konya > İzmir
06:44İzmir-Çiğli
Yönü : Konya > İzmir
07:08İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Balıkesir
08:58İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Balıkesir
09:08İzmir-Çiğli
Yönü : Ankara > İzmir
09:56İzmir-Çiğli
Yönü : Balıkesir > İzmir
13:44İzmir-Çiğli
Yönü : Bandırma > İzmir

54dk
14:30İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Bandırma

1s 40dk
Anahat Karesi Ekspresi Treni 4s 53dk
17:43İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Balıkesir

4s 53dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 5s 44dk
18:34İzmir-Çiğli
Yönü : Balıkesir > İzmir

5s 44dk
Anahat İzmir Mavi Treni 5s 44dk
18:34İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Ankara

5s 44dk
Anahat Konya Mavi Treni 7s 49dk
20:39İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Konya

7s 49dk
Anahat Konya Mavi Treni 7s 53dk
20:43İzmir-Çiğli
Yönü : İzmir > Konya

7s 53dk
22:11İzmir-Çiğli
Yönü : Balıkesir > İzmir

9s 21dk
Sayfamızda İzmir Çiğli istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. İzmir Çiğli tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İzmir Çiğli Tren Seferleri Çiğli İstasyonu tcdd İzmir Çiğli Tren Saatleri İzmir Çiğli İstasyonu İzmir Çiğli tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X