İzmir Menemen İstasyonu

Güncelleme : 11 Aralık 2019
İzmir ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:18İzmir-Menemen
Yönü : Konya > İzmir
06:27İzmir-Menemen
Yönü : Konya > İzmir
07:26İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Balıkesir
07:34İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : İzmir > Balıkesir
08:39İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : Ankara > İzmir
08:51İzmir-Menemen
Yönü : Ankara > İzmir
09:17İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Balıkesir
09:24İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : İzmir > Balıkesir
09:25İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : Balıkesir > İzmir
09:39İzmir-Menemen
Yönü : Balıkesir > İzmir
13:17İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : Bandırma > İzmir
13:27İzmir-Menemen
Yönü : Bandırma > İzmir
14:48İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Bandırma
15:02İzmir-Menemen-Ayvacık
Yönü : İzmir > Bandırma
18:00İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Balıkesir
18:07İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : İzmir > Balıkesir
18:08İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : Balıkesir > İzmir
18:17İzmir-Menemen
Yönü : Balıkesir > İzmir
18:52İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Ankara
20:55İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Konya
21:01İzmir-Menemen
Yönü : İzmir > Konya
21:04İzmir-Menemen-Emiralem
Yönü : İzmir > Konya
21:54İzmir-Menemen
Yönü : Balıkesir > İzmir
Sayfamızda İzmir Menemen istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. İzmir Menemen tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İzmir Menemen Tren Seferleri Menemen İstasyonu tcdd İzmir Menemen Tren Saatleri İzmir Menemen İstasyonu İzmir Menemen tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X