Kocaeli Gebze İstasyonu

Güncelleme : 11 Aralık 2019
Kocaeli ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
GEBZE06.00 - 22.30 (262) 655 78 51
İZMİT24 SAAT AÇIK (262) 321 10 39

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

07:15Kocaeli-Gebze
Yönü : Adapazarı > Pendik
07:38Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara
08:01Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara
08:26Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Konya
08:33Kocaeli-Gebze
Yönü : Pendik > Adapazarı
09:44Kocaeli-Gebze
Yönü : Ankara > İstanbul
10:06Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara

16dk
10:20Kocaeli-Gebze
Yönü : Adapazarı > Pendik

30dk
10:54Kocaeli-Gebze
Yönü : Konya > İstanbul

1s 4dk
12:33Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara

2s 43dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 2s 53dk
12:43Kocaeli-Gebze
Yönü : Pendik > Adapazarı

2s 53dk
13:33Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Konya

3s 43dk
13:34Kocaeli-Gebze
Yönü : Ankara > İstanbul

3s 44dk
14:15Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara

4s 25dk
16:17Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara

6s 27dk
16:19Kocaeli-Gebze
Yönü : Ankara > İstanbul

6s 29dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 6s 30dk
16:20Kocaeli-Gebze
Yönü : Adapazarı > Pendik

6s 30dk
17:19Kocaeli-Gebze
Yönü : Konya > İstanbul

7s 29dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 8s 5dk
17:55Kocaeli-Gebze
Yönü : Pendik > Adapazarı

8s 5dk
18:04Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara

8s 14dk
18:40Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Ankara

8s 50dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 9s 30dk
19:20Kocaeli-Gebze
Yönü : Adapazarı > Pendik

9s 30dk
19:50Kocaeli-Gebze
Yönü : İstanbul > Konya

10s 0dk
20:44Kocaeli-Gebze
Yönü : Ankara > İstanbul

10s 54dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 11s 18dk
21:08Kocaeli-Gebze
Yönü : Pendik > Adapazarı

11s 18dk
22:25Kocaeli-Gebze
Yönü : Konya > İstanbul

12s 35dk
22:46Kocaeli-Gebze
Yönü : Ankara > İstanbul

12s 56dk
Sayfamızda Kocaeli Gebze istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Kocaeli Gebze tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kocaeli Gebze Tren Saatleri Kocaeli Gebze Tren Seferleri tcdd Kocaeli Tren Saatleri Kocaeli Tren Seferleri Gebze Tren Saatleri Gebze Tren Seferleri Kocaeli Gebze gişe iletişim Kocaeli Gebze gişe telefonu Kocaeli Gebze İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Kocaeli ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Kocaeli hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X