Kocaeli İzmit İstasyonu

Güncelleme : 21 Ocak 2020
Kocaeli ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
GEBZE06.00 - 22.30 (262) 655 78 51
İZMİT24 SAAT AÇIK (262) 321 10 39

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:40Kocaeli-İzmit
Yönü : Adapazarı > Pendik
08:10Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara
08:33Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara
08:58Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Konya
09:10Kocaeli-İzmit
Yönü : Pendik > Adapazarı
09:13Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul
09:45Kocaeli-İzmit
Yönü : Adapazarı > Pendik
10:23Kocaeli-İzmit
Yönü : Konya > İstanbul
10:38Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara
11:10Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul
12:54Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul

1s 2dk
13:05Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara

1s 13dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 1s 28dk
13:20Kocaeli-İzmit
Yönü : Pendik > Adapazarı

1s 28dk
14:06Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Konya

2s 14dk
14:47Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara

2s 55dk
15:06Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul

3s 14dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 3s 53dk
15:45Kocaeli-İzmit
Yönü : Adapazarı > Pendik

3s 53dk
15:48Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul

3s 56dk
16:48Kocaeli-İzmit
Yönü : Konya > İstanbul

4s 56dk
16:49Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara

4s 57dk
17:54Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul

6s 2dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 6s 40dk
18:32Kocaeli-İzmit
Yönü : Pendik > Adapazarı

6s 40dk
18:36Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara

6s 44dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 6s 53dk
18:45Kocaeli-İzmit
Yönü : Adapazarı > Pendik

6s 53dk
19:12Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Ankara

7s 20dk
20:13Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul

8s 21dk
20:22Kocaeli-İzmit
Yönü : İstanbul > Konya

8s 30dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 9s 53dk
21:45Kocaeli-İzmit
Yönü : Pendik > Adapazarı

9s 53dk
21:54Kocaeli-İzmit
Yönü : Konya > İstanbul

10s 2dk
22:15Kocaeli-İzmit
Yönü : Ankara > İstanbul

10s 23dk
Sayfamızda Kocaeli İzmit istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Kocaeli İzmit tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kocaeli İzmit Tren Saatleri Kocaeli İzmit Tren Seferleri tcdd Kocaeli Tren Saatleri Kocaeli Tren Seferleri İzmit Tren Saatleri İzmit Tren Seferleri Kocaeli İzmit gişe iletişim Kocaeli İzmit gişe telefonu Kocaeli İzmit İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Kocaeli ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Kocaeli hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X