Manisa Akhisar İstasyonu

Güncelleme : 27 Eylül 2020
Manisa ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
AKHİSAR06.00 - 22.00 (236) 414 17 14
ALAŞEHİR04.45 - 19.30 (236) 653 11 14
KIRKAĞAÇ13.30 - 19.00 (236) 588 20 86
MANİSA07.00 - 23.00 (236) 231 16 96
SALİHLİ05.45 - 20.00 (236) 714 11 04
SOMA05.30 - 23.00 (236) 613 21 47
TURGUTLU06.00 - 20.30 (236) 313 10 46

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:54Manisa-Akhisar-Bakır
Yönü : Ankara > İzmir
07:15Manisa-Akhisar
Yönü : Ankara > İzmir
07:47Manisa-Akhisar
Yönü : Balıkesir > İzmir
08:57Manisa-Akhisar-Kapaklı
Yönü : İzmir > Balıkesir
09:10Manisa-Akhisar
Yönü : İzmir > Balıkesir
09:22Manisa-Akhisar-Sünnetçiler
Yönü : İzmir > Balıkesir
09:27Manisa-Akhisar-Çobanhasan
Yönü : İzmir > Balıkesir
10:39Manisa-Akhisar-Kapaklı
Yönü : İzmir > Balıkesir
10:47Manisa-Akhisar
Yönü : İzmir > Balıkesir
11:07Manisa-Akhisar-Bakır
Yönü : İzmir > Balıkesir
11:28Manisa-Akhisar-Bakır
Yönü : Bandırma > İzmir
11:49Manisa-Akhisar
Yönü : Bandırma > İzmir
Anahat Ege Ekspresi Treni 3s 57dk
15:58Manisa-Akhisar-Çobanhasan
Yönü : Balıkesir > İzmir

3s 57dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 4s 2dk
16:03Manisa-Akhisar-Sünnetçiler
Yönü : Balıkesir > İzmir

4s 2dk
16:10Manisa-Akhisar-Kapaklı
Yönü : İzmir > Bandırma

4s 9dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 4s 19dk
16:20Manisa-Akhisar
Yönü : Balıkesir > İzmir

4s 19dk
16:21Manisa-Akhisar
Yönü : İzmir > Bandırma

4s 20dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 4s 29dk
16:30Manisa-Akhisar-Kapaklı
Yönü : Balıkesir > İzmir

4s 29dk
Anahat Karesi Ekspresi Treni 7s 30dk
19:31Manisa-Akhisar
Yönü : İzmir > Balıkesir

7s 30dk
20:21Manisa-Akhisar
Yönü : Balıkesir > İzmir

8s 20dk
Anahat İzmir Mavi Treni 8s 21dk
20:22Manisa-Akhisar
Yönü : İzmir > Ankara

8s 21dk
20:29Manisa-Akhisar-Kapaklı
Yönü : Balıkesir > İzmir

8s 28dk
Sayfamızda Manisa Akhisar istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Manisa Akhisar tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Manisa Akhisar Tren Seferleri Akhisar İstasyonu tcdd Manisa Akhisar Tren Saatleri Manisa Akhisar İstasyonu Manisa Akhisar tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Manisa ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Manisa hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X