Manisa Kırkağaç İstasyonu

Güncelleme : 11 Aralık 2019
Manisa ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
AKHİSAR06.00 - 22.00 (236) 414 17 14
ALAŞEHİR04.45 - 19.30 (236) 653 11 14
KIRKAĞAÇ13.30 - 19.00 (236) 588 20 86
MANİSA07.00 - 23.00 (236) 231 16 96
SALİHLİ05.45 - 20.00 (236) 714 11 04
SOMA05.30 - 23.00 (236) 613 21 47
TURGUTLU06.00 - 20.30 (236) 313 10 46

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

06:44Manisa-Kırkağaç
Yönü : Ankara > İzmir
07:14Manisa-Kırkağaç
Yönü : Balıkesir > İzmir
Anahat Ege Ekspresi Treni 1s 5dk
09:32Manisa-Kırkağaç-Bakır
Yönü : İzmir > Balıkesir

1s 5dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 1s 18dk
09:45Manisa-Kırkağaç
Yönü : İzmir > Balıkesir

1s 18dk
11:17Manisa-Kırkağaç
Yönü : İzmir > Balıkesir

2s 50dk
11:18Manisa-Kırkağaç
Yönü : Bandırma > İzmir

2s 51dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 7s 14dk
15:41Manisa-Kırkağaç
Yönü : Balıkesir > İzmir

7s 14dk
Anahat Ege Ekspresi Treni 7s 26dk
15:53Manisa-Kırkağaç-Bakır
Yönü : Balıkesir > İzmir

7s 26dk
16:50Manisa-Kırkağaç
Yönü : İzmir > Bandırma

8s 23dk
19:40Manisa-Kırkağaç
Yönü : Balıkesir > İzmir

11s 13dk
19:52Manisa-Kırkağaç-Bakır
Yönü : Balıkesir > İzmir

11s 25dk
Anahat Karesi Ekspresi Treni 11s 26dk
19:53Manisa-Kırkağaç-Bakır
Yönü : İzmir > Balıkesir

11s 26dk
Anahat Karesi Ekspresi Treni 11s 36dk
20:03Manisa-Kırkağaç
Yönü : İzmir > Balıkesir

11s 36dk
Anahat İzmir Mavi Treni 12s 24dk
20:51Manisa-Kırkağaç
Yönü : İzmir > Ankara

12s 24dk
Sayfamızda Manisa Kırkağaç istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Manisa Kırkağaç tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Manisa Kırkağaç Tren Seferleri Kırkağaç İstasyonu Manisa Tren Seferleri Manisa Tren saatleri tcdd Manisa Kırkağaç Tren Saatleri Manisa Kırkağaç İstasyonu Manisa Kırkağaç tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Manisa ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Manisa hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X