Niğde Ulukışla İstasyonu

Güncelleme : 17 Haziran 2019
Niğde ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
NİĞDE10.00 - 18.00 (388) 233 94 76

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

08:50Niğde-Ulukışla-Karalar
Yönü : Kayseri > Adana
09:07Niğde-Ulukışla-Km.236+620
Yönü : Kayseri > Adana
09:14Niğde-Ulukışla
Yönü : Kayseri > Adana
09:25Niğde-Ulukışla-Gümüş
Yönü : Kayseri > Adana
09:42Niğde-Ulukışla-Çiftehan
Yönü : Adana > Konya
09:43Niğde-Ulukışla-Çiftehan
Yönü : Kayseri > Adana
10:02Niğde-Ulukışla-Gümüş
Yönü : Adana > Konya
10:19Niğde-Ulukışla
Yönü : Adana > Konya
18:30Niğde-Ulukışla-Çiftehan
Yönü : Adana > Kayseri
18:47Niğde-Ulukışla-Gümüş
Yönü : Adana > Kayseri
Anahat Erciyes Ekpresi Treni link access_time 8dk
19:02Niğde-Ulukışla
Yönü : Adana > Kayseri

access_time 8dk
Anahat Toros Ekspresi Treni link access_time 11dk
19:05Niğde-Ulukışla
Yönü : Konya > Adana

access_time 11dk
Anahat Toros Ekspresi Treni link access_time 22dk
19:16Niğde-Ulukışla-Gümüş
Yönü : Konya > Adana

access_time 22dk
Anahat Erciyes Ekpresi Treni link access_time 27dk
19:21Niğde-Ulukışla-Karalar
Yönü : Adana > Kayseri

access_time 27dk
Anahat Toros Ekspresi Treni link access_time 37dk
19:31Niğde-Ulukışla-Çiftehan
Yönü : Konya > Adana

access_time 37dk
Sayfamızda Niğde Ulukışla istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Niğde Ulukışla tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Niğde Ulukışla Tren Seferleri Ulukışla İstasyonu tcdd Niğde Ulukışla Tren Saatleri Niğde Ulukışla İstasyonu Niğde Ulukışla tren seferleri ddy

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
expand_less