Sakarya İstasyonu

Güncelleme : 03 Temmuz 2020
Sakarya ilinde bulunan tren bileti alabileceğiniz bilet gişe telefon numaraları, çalışma saatleri listesi aşağıdadır.
GişelerÇalışma SaatleriTelefon
ADAPAZARI06.45 - 18.45 (264) 277 37 00
ARİFİYE05.30 - 21.00 (264) 229 44 23
SAPANCA06.00 - 22.00 (264) 582 01 00

İstasyondan Geçen Tren Seferleri

05:55Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Adapazarı > Pendik
06:02Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Adapazarı > Pendik
09:00Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Adapazarı > Pendik
09:07Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Adapazarı > Pendik
09:48Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Pendik > Adapazarı
09:54Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Pendik > Adapazarı
13:58Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Pendik > Adapazarı
14:04Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Pendik > Adapazarı
15:00Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Adapazarı > Pendik
15:07Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Adapazarı > Pendik
17:55Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Adapazarı > Pendik

51dk
18:03Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Adapazarı > Pendik

59dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 2s 6dk
19:10Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Pendik > Adapazarı

2s 6dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 2s 12dk
19:16Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Pendik > Adapazarı

2s 12dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 5s 19dk
22:23Sakarya-Merkez-Mithatpaşa
Yönü : Pendik > Adapazarı

5s 19dk
Bölgesel Mithatpaşa Pendik Treni 5s 25dk
22:29Sakarya-Merkez-Adapazarı
Yönü : Pendik > Adapazarı

5s 25dk
Sayfamızda Sakarya Merkez istasyonundan geçen tren saatleri bilgilerini görebilirsiniz. Sakarya Merkez tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Sakarya Tren Saatleri Sakarya Tren Seferleri tcdd Sakarya Tren Saatleri Sakarya Tren Seferleri Merkez Tren Saatleri Merkez Tren Seferleri Sakarya gişe iletişim Sakarya gişe telefonu Sakarya İstasyonu

Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Sakarya ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Sakarya hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X