Arası Kaç Km Hesaplama Kaç Saat Nasıl Giderim

arası kaç km arası kaç saat kaç km iller arası mesafe nasıl giderim mesafe hesaplama km hesaplama yol tarifi km sorgulama mesafe mesafe sorgulama yol haritası şehirler arası mesafe ilçeler arası mesafe nasıl gidilir rota hesaplama kaç saat arası nereden nereye nerden nereye

Mesafe Hesaplama

Türkiye' deki şehirler, iller arası, ilçeler arası mesafe hesaplama yaparak iki nokta arası kaç km bulabilir, seyahat edeceğiniz yerler arası kaç saat görebilirsiniz. Bu yolculuk hesaplamasında alternatif gidiş yollarını, farklı rotaları da takip ederek seyahatinizi şekillendirebilirsiniz. Bu seyahatte ne kadar yakıt maliyeti ile karşılaşacağınızı sitemiz aracılığıyla hesaplama yaparak öğrenebilirsiniz.

Yol Haritası

İki güzergah arasındaki mesafe hesaplama yaparken ekranınıza çıkan yol haritası ile yakın güzergahları da görebilir, haritanın özellikleri sayesinde yol durumu, trafik yoğunluğu, kapalı yol bilgisi gibi seçeneklere görüp duruma göre seyahatinize yeni bir rota hesaplama yaparak yolunuza devam edebilirsiniz.

Yol Tarifi

Sitemizde bugün itibariyle 81 İl, 971 İlçe, 47599 Mahalle, 47 Havaalanı ve 136 Vapur-Feribot İskelesi bilgilerine ulaşabilir, yukarıda bulunan arama motorundan yada aşağıda bulunan arama yapmak istediğiniz şehir adına tıklayarak km sorgulama yapıp yol tarifi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Mesafe

Sitemizdeki iller arası mesafe, şehirler arası mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgileri, trafik durumu verileri Here.com apisi kullanılarak oluşturulmakta olup, Karayolları Genel Müdürlüğü' nün resmi verileri ile eşdeğer niteliğindedir. Tüm hesaplamalar 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak ne kadar yakıt maliyeti olur şeklinde düşünülerek yapılmıştır.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama