Adana Oğuzlar Arası Kaç Km Kaç Saat?

9 saat 25 dk632 Km
12:25137 TL ~ 293 TL

Adana Oğuzlar Kaç Km

Adana Oğuzlar arası kaç km,Adana Oğuzlar nasıl giderim,Adana Oğuzlar mesafe hesaplama,Adana Oğuzlar yol tarifi,Adana Oğuzlar nasıl gidilir,Adana Oğuzlar yol haritası,Adana Oğuzlar kaç saat,Adana Oğuzlar kaç km

Adana Oğuzlar arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 632 Km mesafededir. Adana Oğuzlar arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Adana ile Oğuzlar yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 9 saat 25 dakika sürecektir. Adana Oğuzlar arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 38 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 247 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 270 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 137 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Adana Oğuzlar yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Adana Oğuzlar nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 7.11 TL, motorin 6.51 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Adana Oğuzlar kaç km,Adana Oğuzlar kaç saat,Adana Oğuzlar yol haritası,Adana Oğuzlar kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama