Adana Tekirdağ Arası Kaç Km Kaç Saat?

16 saat 26 dk1183 Km
19:26277 TL ~ 529 TL

Adana Tekirdağ Kaç Km

Adana Tekirdağ arası kaç km,Adana Tekirdağ nasıl giderim,Adana Tekirdağ mesafe hesaplama,Adana Tekirdağ yol tarifi,Adana Tekirdağ nasıl gidilir,Adana Tekirdağ yol haritası,Adana Tekirdağ kaç saat,Adana Tekirdağ kaç km

Adana Tekirdağ arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 1183 Km mesafededir. Adana Tekirdağ arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Adana ile Tekirdağ yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 16 saat 26 dakika sürecektir. Adana Tekirdağ arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 71 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 457 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 487 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 277 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Adana Tekirdağ yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Adana Tekirdağ nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 15.10.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.86 TL, motorin 6.44 TL, LPG 3.70 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Adana Tekirdağ kaç km,Adana Tekirdağ kaç saat,Adana Tekirdağ yol haritası,Adana Tekirdağ kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama