Afyon Bartın Arası Kaç Km Kaç Saat?

8 saat 33 dk580 Km
11:33125 TL ~ 255 TL

Afyon Bartın Kaç Km

Afyon Bartın arası kaç km,Afyon Bartın nasıl giderim,Afyon Bartın mesafe hesaplama,Afyon Bartın yol tarifi,Afyon Bartın nasıl gidilir,Afyon Bartın yol haritası,Afyon Bartın kaç saat,Afyon Bartın kaç km

Afyon Bartın arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 580 Km mesafededir. Afyon Bartın arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Bartın yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 8 saat 33 dakika sürecektir. Afyon Bartın arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 35 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 220 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 235 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 125 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Bartın yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Bartın nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Bartın kaç km,Afyon Bartın kaç saat,Afyon Bartın yol haritası,Afyon Bartın kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama