Afyon Elazığ Arası Kaç Km Kaç Saat?

16 saat 29 dk1085 Km
19:29229 TL ~ 462 TL

Afyon Elazığ Kaç Km

Afyon Elazığ arası kaç km,Afyon Elazığ nasıl giderim,Afyon Elazığ mesafe hesaplama,Afyon Elazığ yol tarifi,Afyon Elazığ nasıl gidilir,Afyon Elazığ yol haritası,Afyon Elazığ kaç saat,Afyon Elazığ kaç km

Afyon Elazığ arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 1085 Km mesafededir. Afyon Elazığ arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Elazığ yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 16 saat 29 dakika sürecektir. Afyon Elazığ arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 65 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 391 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 425 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 229 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Elazığ yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Elazığ nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Elazığ kaç km,Afyon Elazığ kaç saat,Afyon Elazığ yol haritası,Afyon Elazığ kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama