Afyon Eskişehir Arası Kaç Km Kaç Saat?

3 saat 15 dk215 Km
06:1546 TL ~ 95 TL

Afyon Eskişehir Kaç Km

Afyon Eskişehir arası kaç km,Afyon Eskişehir nasıl giderim,Afyon Eskişehir mesafe hesaplama,Afyon Eskişehir yol tarifi,Afyon Eskişehir nasıl gidilir,Afyon Eskişehir yol haritası,Afyon Eskişehir kaç saat,Afyon Eskişehir kaç km

Afyon Eskişehir arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 215 Km mesafededir. Afyon Eskişehir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Eskişehir yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 3 saat 15 dakika sürecektir. Afyon Eskişehir arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 13 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 81 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 87 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 46 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Eskişehir yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Eskişehir nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Eskişehir kaç km,Afyon Eskişehir kaç saat,Afyon Eskişehir yol haritası,Afyon Eskişehir kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama