Afyon Giresun Arası Kaç Km Kaç Saat?

14 saat 27 dk955 Km
17:27207 TL ~ 420 TL

Afyon Giresun Kaç Km

Afyon Giresun arası kaç km,Afyon Giresun nasıl giderim,Afyon Giresun mesafe hesaplama,Afyon Giresun yol tarifi,Afyon Giresun nasıl gidilir,Afyon Giresun yol haritası,Afyon Giresun kaç saat,Afyon Giresun kaç km

Afyon Giresun arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 955 Km mesafededir. Afyon Giresun arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Giresun yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 14 saat 27 dakika sürecektir. Afyon Giresun arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 57 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 362 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 387 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 207 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Giresun yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Giresun nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Giresun kaç km,Afyon Giresun kaç saat,Afyon Giresun yol haritası,Afyon Giresun kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama