Afyon Karabük Arası Kaç Km Kaç Saat?

7 saat 19 dk508 Km
10:19111 TL ~ 223 TL

Afyon Karabük Kaç Km

Afyon Karabük arası kaç km,Afyon Karabük nasıl giderim,Afyon Karabük mesafe hesaplama,Afyon Karabük yol tarifi,Afyon Karabük nasıl gidilir,Afyon Karabük yol haritası,Afyon Karabük kaç saat,Afyon Karabük kaç km

Afyon Karabük arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 508 Km mesafededir. Afyon Karabük arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Karabük yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 7 saat 19 dakika sürecektir. Afyon Karabük arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 30 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 192 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 206 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 111 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Karabük yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Karabük nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Karabük kaç km,Afyon Karabük kaç saat,Afyon Karabük yol haritası,Afyon Karabük kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama