Afyon Kars Arası Kaç Km Kaç Saat?

20 saat 44 dk1405 Km
23:44304 TL ~ 618 TL

Afyon Kars Kaç Km

Afyon Kars arası kaç km,Afyon Kars nasıl giderim,Afyon Kars mesafe hesaplama,Afyon Kars yol tarifi,Afyon Kars nasıl gidilir,Afyon Kars yol haritası,Afyon Kars kaç saat,Afyon Kars kaç km

Afyon Kars arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 1405 Km mesafededir. Afyon Kars arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Kars yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 20 saat 44 dakika sürecektir. Afyon Kars arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 84 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 532 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 569 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 304 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Kars yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Kars nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Kars kaç km,Afyon Kars kaç saat,Afyon Kars yol haritası,Afyon Kars kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama