Afyon Kütahya Arası Kaç Km Kaç Saat?

2 saat 9 dk143 Km
05:0931 TL ~ 63 TL

Afyon Kütahya Kaç Km

Afyon Kütahya arası kaç km,Afyon Kütahya nasıl giderim,Afyon Kütahya mesafe hesaplama,Afyon Kütahya yol tarifi,Afyon Kütahya nasıl gidilir,Afyon Kütahya yol haritası,Afyon Kütahya kaç saat,Afyon Kütahya kaç km

Afyon Kütahya arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 143 Km mesafededir. Afyon Kütahya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Kütahya yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 2 saat 9 dakika sürecektir. Afyon Kütahya arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 9 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 54 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 58 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 31 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Kütahya yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Kütahya nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Kütahya kaç km,Afyon Kütahya kaç saat,Afyon Kütahya yol haritası,Afyon Kütahya kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama