Afyon Manisa Arası Kaç Km Kaç Saat?

5 saat 13 dk297 Km
08:1364 TL ~ 131 TL

Afyon Manisa Kaç Km

Afyon Manisa arası kaç km,Afyon Manisa nasıl giderim,Afyon Manisa mesafe hesaplama,Afyon Manisa yol tarifi,Afyon Manisa nasıl gidilir,Afyon Manisa yol haritası,Afyon Manisa kaç saat,Afyon Manisa kaç km

Afyon Manisa arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 297 Km mesafededir. Afyon Manisa arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Manisa yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 5 saat 13 dakika sürecektir. Afyon Manisa arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 18 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 112 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 120 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 64 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Manisa yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Manisa nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Manisa kaç km,Afyon Manisa kaç saat,Afyon Manisa yol haritası,Afyon Manisa kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama