Afyon Niğde Arası Kaç Km Kaç Saat?

8 saat 40 dk524 Km
11:40114 TL ~ 230 TL

Afyon Niğde Kaç Km

Afyon Niğde arası kaç km,Afyon Niğde nasıl giderim,Afyon Niğde mesafe hesaplama,Afyon Niğde yol tarifi,Afyon Niğde nasıl gidilir,Afyon Niğde yol haritası,Afyon Niğde kaç saat,Afyon Niğde kaç km

Afyon Niğde arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 524 Km mesafededir. Afyon Niğde arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Niğde yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 8 saat 40 dakika sürecektir. Afyon Niğde arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 31 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 198 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 212 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 114 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Niğde yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Niğde nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Niğde kaç km,Afyon Niğde kaç saat,Afyon Niğde yol haritası,Afyon Niğde kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama