Afyon Sivas Arası Kaç Km Kaç Saat?

11 saat 14 dk766 Km
14:14166 TL ~ 337 TL

Afyon Sivas Kaç Km

Afyon Sivas arası kaç km,Afyon Sivas nasıl giderim,Afyon Sivas mesafe hesaplama,Afyon Sivas yol tarifi,Afyon Sivas nasıl gidilir,Afyon Sivas yol haritası,Afyon Sivas kaç saat,Afyon Sivas kaç km

Afyon Sivas arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 766 Km mesafededir. Afyon Sivas arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Sivas yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 11 saat 14 dakika sürecektir. Afyon Sivas arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 46 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 290 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 310 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 166 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Sivas yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Sivas nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Sivas kaç km,Afyon Sivas kaç saat,Afyon Sivas yol haritası,Afyon Sivas kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama