Afyon Tunceli Arası Kaç Km Kaç Saat?

16 saat 51 dk1141 Km
19:51247 TL ~ 502 TL

Afyon Tunceli Kaç Km

Afyon Tunceli arası kaç km,Afyon Tunceli nasıl giderim,Afyon Tunceli mesafe hesaplama,Afyon Tunceli yol tarifi,Afyon Tunceli nasıl gidilir,Afyon Tunceli yol haritası,Afyon Tunceli kaç saat,Afyon Tunceli kaç km

Afyon Tunceli arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 1141 Km mesafededir. Afyon Tunceli arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Afyon ile Tunceli yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 16 saat 51 dakika sürecektir. Afyon Tunceli arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 68 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 432 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 462 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 247 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Afyon Tunceli yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Afyon Tunceli nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Afyon Tunceli kaç km,Afyon Tunceli kaç saat,Afyon Tunceli yol haritası,Afyon Tunceli kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama