Amasya Adana Arası Kaç Km Kaç Saat?

9 saat 35 dk643 Km
12:35139 TL ~ 283 TL

Amasya Adana Kaç Km

Amasya Adana arası kaç km,Amasya Adana nasıl giderim,Amasya Adana mesafe hesaplama,Amasya Adana yol tarifi,Amasya Adana nasıl gidilir,Amasya Adana yol haritası,Amasya Adana kaç saat,Amasya Adana kaç km

Amasya Adana arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 643 Km mesafededir. Amasya Adana arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Amasya ile Adana yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 9 saat 35 dakika sürecektir. Amasya Adana arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 39 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 244 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 261 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 139 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Amasya Adana yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Amasya Adana nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Amasya Adana kaç km,Amasya Adana kaç saat,Amasya Adana yol haritası,Amasya Adana kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama