Amasya Çanakkale Arası Kaç Km Kaç Saat?

13 saat 37 dk965 Km
16:37209 TL ~ 424 TL

Amasya Çanakkale Kaç Km

Amasya Çanakkale arası kaç km,Amasya Çanakkale nasıl giderim,Amasya Çanakkale mesafe hesaplama,Amasya Çanakkale yol tarifi,Amasya Çanakkale nasıl gidilir,Amasya Çanakkale yol haritası,Amasya Çanakkale kaç saat,Amasya Çanakkale kaç km

Amasya Çanakkale arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 965 Km mesafededir. Amasya Çanakkale arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Amasya ile Çanakkale yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 13 saat 37 dakika sürecektir. Amasya Çanakkale arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 58 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 365 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 391 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 209 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Amasya Çanakkale yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Amasya Çanakkale nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Amasya Çanakkale kaç km,Amasya Çanakkale kaç saat,Amasya Çanakkale yol haritası,Amasya Çanakkale kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

İlginizi Çekebilir

Amasya Tren Seferleri

Çanakkale Tren Seferleri

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama