Amasya Edirne Arası Kaç Km Kaç Saat?

12 saat 9 dk917 Km
15:09199 TL ~ 403 TL

Amasya Edirne Kaç Km

Amasya Edirne arası kaç km,Amasya Edirne nasıl giderim,Amasya Edirne mesafe hesaplama,Amasya Edirne yol tarifi,Amasya Edirne nasıl gidilir,Amasya Edirne yol haritası,Amasya Edirne kaç saat,Amasya Edirne kaç km

Amasya Edirne arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 917 Km mesafededir. Amasya Edirne arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Amasya ile Edirne yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 12 saat 9 dakika sürecektir. Amasya Edirne arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 55 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 347 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 372 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 199 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Amasya Edirne yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Amasya Edirne nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Amasya Edirne kaç km,Amasya Edirne kaç saat,Amasya Edirne yol haritası,Amasya Edirne kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama