Amasya Kastamonu Arası Kaç Km Kaç Saat?

4 saat 3 dk250 Km
07:0354 TL ~ 110 TL

Amasya Kastamonu Kaç Km

Amasya Kastamonu arası kaç km,Amasya Kastamonu nasıl giderim,Amasya Kastamonu mesafe hesaplama,Amasya Kastamonu yol tarifi,Amasya Kastamonu nasıl gidilir,Amasya Kastamonu yol haritası,Amasya Kastamonu kaç saat,Amasya Kastamonu kaç km

Amasya Kastamonu arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 250 Km mesafededir. Amasya Kastamonu arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Amasya ile Kastamonu yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 4 saat 3 dakika sürecektir. Amasya Kastamonu arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 15 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 95 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 101 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 54 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Amasya Kastamonu yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Amasya Kastamonu nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Amasya Kastamonu kaç km,Amasya Kastamonu kaç saat,Amasya Kastamonu yol haritası,Amasya Kastamonu kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

İlginizi Çekebilir

Amasya Tren Seferleri

Kastamonu Tren Seferleri

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama