Amasya Sakarya Arası Kaç Km Kaç Saat?

7 saat 49 dk541 Km
10:49117 TL ~ 238 TL

Amasya Sakarya Kaç Km

Amasya Sakarya arası kaç km,Amasya Sakarya nasıl giderim,Amasya Sakarya mesafe hesaplama,Amasya Sakarya yol tarifi,Amasya Sakarya nasıl gidilir,Amasya Sakarya yol haritası,Amasya Sakarya kaç saat,Amasya Sakarya kaç km

Amasya Sakarya arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 541 Km mesafededir. Amasya Sakarya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Amasya ile Sakarya yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 7 saat 49 dakika sürecektir. Amasya Sakarya arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 32 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 205 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 219 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 117 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Amasya Sakarya yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Amasya Sakarya nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Amasya Sakarya kaç km,Amasya Sakarya kaç saat,Amasya Sakarya yol haritası,Amasya Sakarya kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama