Ankara Antalya Arası Kaç Km Kaç Saat Nasıl Giderim?

8 saat 34 dk
559 Km
10:44
234 TL ~ 257 TL

Ankara Antalya arası kaç km toplam 559 Km mesafededir. Ankara Antalya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; bu mesafeyi araba ile ortalama 8 saat 34 dk içerisinde gidebilirsiniz. Ankara Antalya km hesaplama yaptığınızda aracınız dizel ise yaklaşık 234 TL, şayet benzinli bir aracınız varsa 257 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Ankara Antalya yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Ankara Antalya nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilir. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise Ankara Antalya yol durumu bilgisini ve ülke genelinde trafik yoğunluk haritasını görebilirsiniz. Harita görselini de buton sayesinde uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Not: Mesafe hesaplama yapılırken aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmış olup, yakıt hesaplama 22.04.2019 tarihi itibariyle; benzin 7.06 TL, motorin 6.42 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler:

Ankara Antalya kaç km

,Ankara Antalya kaç saat,Ankara Antalya nasıl giderim,Ankara Antalya yol haritası,Ankara Antalya kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.