Ankara Balıkesir Arası Kaç Km Kaç Saat?

7 saat 53 dk549 Km
10:53119 TL ~ 241 TL

Ankara Balıkesir Kaç Km

Ankara Balıkesir arası kaç km,Ankara Balıkesir nasıl giderim,Ankara Balıkesir mesafe hesaplama,Ankara Balıkesir yol tarifi,Ankara Balıkesir nasıl gidilir,Ankara Balıkesir yol haritası,Ankara Balıkesir kaç saat,Ankara Balıkesir kaç km

Ankara Balıkesir arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 549 Km mesafededir. Ankara Balıkesir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Ankara ile Balıkesir yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 7 saat 53 dakika sürecektir. Ankara Balıkesir arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 33 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 208 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 222 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 119 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Ankara Balıkesir yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Ankara Balıkesir nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Ankara Balıkesir kaç km,Ankara Balıkesir kaç saat,Ankara Balıkesir yol haritası,Ankara Balıkesir kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama