Ankara Eskişehir Arası Kaç Km Kaç Saat?

3 saat 22 dk236 Km
06:2256 TL ~ 105 TL

Ankara Eskişehir Kaç Km

Ankara Eskişehir arası kaç km,Ankara Eskişehir nasıl giderim,Ankara Eskişehir mesafe hesaplama,Ankara Eskişehir yol tarifi,Ankara Eskişehir nasıl gidilir,Ankara Eskişehir yol haritası,Ankara Eskişehir kaç saat,Ankara Eskişehir kaç km

Ankara Eskişehir arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 236 Km mesafededir. Ankara Eskişehir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Ankara ile Eskişehir yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 3 saat 22 dakika sürecektir. Ankara Eskişehir arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 14 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 91 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 97 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 56 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Ankara Eskişehir yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Ankara Eskişehir nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.10.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.86 TL, motorin 6.44 TL, LPG 3.76 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Ankara Eskişehir kaç km,Ankara Eskişehir kaç saat,Ankara Eskişehir yol haritası,Ankara Eskişehir kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama