Ankara Kastamonu Arası Kaç Km Kaç Saat?

4 saat242 Km
07:0053 TL ~ 106 TL

Ankara Kastamonu Kaç Km

Ankara Kastamonu arası kaç km,Ankara Kastamonu nasıl giderim,Ankara Kastamonu mesafe hesaplama,Ankara Kastamonu yol tarifi,Ankara Kastamonu nasıl gidilir,Ankara Kastamonu yol haritası,Ankara Kastamonu kaç saat,Ankara Kastamonu kaç km

Ankara Kastamonu arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 242 Km mesafededir. Ankara Kastamonu arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Ankara ile Kastamonu yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 4 saat sürecektir. Ankara Kastamonu arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 15 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 92 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 98 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 53 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Ankara Kastamonu yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Ankara Kastamonu nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 17.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.75 TL, motorin 6.31 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Ankara Kastamonu kaç km,Ankara Kastamonu kaç saat,Ankara Kastamonu yol haritası,Ankara Kastamonu kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama