Balıkesir Balya Arası Kaç Km Kaç Saat?

52 dk51 Km
03:5212 TL ~ 23 TL

Balıkesir Balya Kaç Km

Balıkesir Balya arası kaç km,Balıkesir Balya nasıl giderim,Balıkesir Balya mesafe hesaplama,Balıkesir Balya yol tarifi,Balıkesir Balya nasıl gidilir,Balıkesir Balya yol haritası,Balıkesir Balya kaç saat,Balıkesir Balya kaç km

Balıkesir Balya arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 51 Km mesafededir. Balıkesir Balya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Balıkesir ile Balya yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 52 dakika sürecektir. Balıkesir Balya arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 3 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 20 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 21 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 12 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Balıkesir Balya yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Balıkesir Balya nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 15.10.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.86 TL, motorin 6.44 TL, LPG 3.70 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Balıkesir Balya kaç km,Balıkesir Balya kaç saat,Balıkesir Balya yol haritası,Balıkesir Balya kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama