Balıkesir Ulubey Ordu Arası Kaç Km Kaç Saat?

16 saat 8 dk1136 Km
19:08240 TL ~ 483 TL

Balıkesir Ulubey Ordu Kaç Km

Balıkesir Ulubey Ordu arası kaç km,Balıkesir Ulubey Ordu nasıl giderim,Balıkesir Ulubey Ordu mesafe hesaplama,Balıkesir Ulubey Ordu yol tarifi,Balıkesir Ulubey Ordu nasıl gidilir,Balıkesir Ulubey Ordu yol haritası,Balıkesir Ulubey Ordu kaç saat,Balıkesir Ulubey Ordu kaç km

Balıkesir Ulubey Ordu arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 1136 Km mesafededir. Balıkesir Ulubey Ordu arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Balıkesir ile Ulubey Ordu yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 16 saat 8 dakika sürecektir. Balıkesir Ulubey Ordu arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 68 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 410 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 445 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 240 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Balıkesir Ulubey Ordu yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Balıkesir Ulubey Ordu nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Balıkesir Ulubey Ordu kaç km,Balıkesir Ulubey Ordu kaç saat,Balıkesir Ulubey Ordu yol haritası,Balıkesir Ulubey Ordu kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama