Çanakkale Abana Arası Kaç Km Kaç Saat?

12 saat 46 dk917 Km
15:46194 TL ~ 390 TL

Çanakkale Abana Kaç Km

Çanakkale Abana arası kaç km,Çanakkale Abana nasıl giderim,Çanakkale Abana mesafe hesaplama,Çanakkale Abana yol tarifi,Çanakkale Abana nasıl gidilir,Çanakkale Abana yol haritası,Çanakkale Abana kaç saat,Çanakkale Abana kaç km

Çanakkale Abana arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 917 Km mesafededir. Çanakkale Abana arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Çanakkale ile Abana yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 12 saat 46 dakika sürecektir. Çanakkale Abana arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 55 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 331 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 359 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 194 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Çanakkale Abana yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Çanakkale Abana nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Çanakkale Abana kaç km,Çanakkale Abana kaç saat,Çanakkale Abana yol haritası,Çanakkale Abana kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama