Lapseki Biga Arası Kaç Km Kaç Saat?

59 dk60 Km
03:5913 TL ~ 26 TL

Lapseki Biga Kaç Km

Lapseki Biga arası kaç km,Lapseki Biga nasıl giderim,Lapseki Biga mesafe hesaplama,Lapseki Biga yol tarifi,Lapseki Biga nasıl gidilir,Lapseki Biga yol haritası,Lapseki Biga kaç saat,Lapseki Biga kaç km

Lapseki Biga arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 60 Km mesafededir. Lapseki Biga arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Lapseki ile Biga yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 59 dakika sürecektir. Lapseki Biga arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 4 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 22 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 24 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 13 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Lapseki Biga yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Lapseki Biga nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Lapseki Biga kaç km,Lapseki Biga kaç saat,Lapseki Biga yol haritası,Lapseki Biga kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama