Çanakkale Orta Arası Kaç Km Kaç Saat?

9 saat 32 dk709 Km
12:32151 TL ~ 302 TL

Çanakkale Orta Kaç Km

Çanakkale Orta arası kaç km,Çanakkale Orta nasıl giderim,Çanakkale Orta mesafe hesaplama,Çanakkale Orta yol tarifi,Çanakkale Orta nasıl gidilir,Çanakkale Orta yol haritası,Çanakkale Orta kaç saat,Çanakkale Orta kaç km

Çanakkale Orta arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 709 Km mesafededir. Çanakkale Orta arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Çanakkale ile Orta yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 9 saat 32 dakika sürecektir. Çanakkale Orta arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 43 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 256 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 278 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 151 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Çanakkale Orta yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Çanakkale Orta nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Çanakkale Orta kaç km,Çanakkale Orta kaç saat,Çanakkale Orta yol haritası,Çanakkale Orta kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama