Çanakkale Tortum Arası Kaç Km Kaç Saat?

22 saat 6 dk1570 Km
01:06333 TL ~ 668 TL

Çanakkale Tortum Kaç Km

Çanakkale Tortum arası kaç km,Çanakkale Tortum nasıl giderim,Çanakkale Tortum mesafe hesaplama,Çanakkale Tortum yol tarifi,Çanakkale Tortum nasıl gidilir,Çanakkale Tortum yol haritası,Çanakkale Tortum kaç saat,Çanakkale Tortum kaç km

Çanakkale Tortum arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 1570 Km mesafededir. Çanakkale Tortum arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Çanakkale ile Tortum yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 22 saat 6 dakika sürecektir. Çanakkale Tortum arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 94 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 566 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 615 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 333 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Çanakkale Tortum yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Çanakkale Tortum nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Çanakkale Tortum kaç km,Çanakkale Tortum kaç saat,Çanakkale Tortum yol haritası,Çanakkale Tortum kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama