Edirne Tekirdağ Arası Kaç Km Kaç Saat?

2 saat143 Km
05:0034 TL ~ 64 TL

Edirne Tekirdağ Kaç Km

Edirne Tekirdağ arası kaç km,Edirne Tekirdağ nasıl giderim,Edirne Tekirdağ mesafe hesaplama,Edirne Tekirdağ yol tarifi,Edirne Tekirdağ nasıl gidilir,Edirne Tekirdağ yol haritası,Edirne Tekirdağ kaç saat,Edirne Tekirdağ kaç km

Edirne Tekirdağ arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 143 Km mesafededir. Edirne Tekirdağ arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Edirne ile Tekirdağ yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 2 saat sürecektir. Edirne Tekirdağ arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 9 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 55 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 59 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 34 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Edirne Tekirdağ yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Edirne Tekirdağ nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 15.10.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.86 TL, motorin 6.44 TL, LPG 3.70 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Edirne Tekirdağ kaç km,Edirne Tekirdağ kaç saat,Edirne Tekirdağ yol haritası,Edirne Tekirdağ kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama