İstanbul İzmir Arası Kaç Km Kaç Saat Nasıl Giderim?

6 saat 32 dk
482 Km
08:43
202 TL ~ 222 TL

İstanbul İzmir arası kaç km toplam 482 Km mesafededir. İstanbul İzmir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; bu mesafeyi araba ile ortalama 6 saat 32 dk içerisinde gidebilirsiniz. İstanbul İzmir km hesaplama yaptığınızda aracınız dizel ise yaklaşık 202 TL, şayet benzinli bir aracınız varsa 222 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan İstanbul İzmir yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, İstanbul İzmir nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilir. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise İstanbul İzmir yol durumu bilgisini ve ülke genelinde trafik yoğunluk haritasını görebilirsiniz. Harita görselini de buton sayesinde uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Not: Mesafe hesaplama yapılırken aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmış olup, yakıt hesaplama 22.04.2019 tarihi itibariyle; benzin 7.06 TL, motorin 6.42 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler:

İstanbul İzmir kaç km

,İstanbul İzmir kaç saat,İstanbul İzmir nasıl giderim,İstanbul İzmir yol haritası,İstanbul İzmir kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.