Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik Arası Kaç Km Kaç Saat?

34 dk34 Km
03:347 TL ~ 14 TL

Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik Kaç Km

Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik arası kaç km,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik nasıl giderim,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik mesafe hesaplama,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik yol tarifi,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik nasıl gidilir,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik yol haritası,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik kaç saat,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik kaç km

Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 34 Km mesafededir. Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Kadıköy ile Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 34 dakika sürecektir. Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 2 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 12 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 13 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 7 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 16.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik kaç km,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik kaç saat,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik yol haritası,Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama