Karabük Zonguldak Arası Kaç Km Kaç Saat?

1 saat 45 dk101 Km
04:4524 TL ~ 45 TL

Karabük Zonguldak Kaç Km

Karabük Zonguldak arası kaç km,Karabük Zonguldak nasıl giderim,Karabük Zonguldak mesafe hesaplama,Karabük Zonguldak yol tarifi,Karabük Zonguldak nasıl gidilir,Karabük Zonguldak yol haritası,Karabük Zonguldak kaç saat,Karabük Zonguldak kaç km

Karabük Zonguldak arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 101 Km mesafededir. Karabük Zonguldak arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Karabük ile Zonguldak yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 1 saat 45 dakika sürecektir. Karabük Zonguldak arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 6 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 39 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 42 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 24 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Karabük Zonguldak yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Karabük Zonguldak nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.10.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.86 TL, motorin 6.44 TL, LPG 3.76 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Karabük Zonguldak kaç km,Karabük Zonguldak kaç saat,Karabük Zonguldak yol haritası,Karabük Zonguldak kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama