Kayseri Turgutlu Arası Kaç Km Kaç Saat?

12 saat 51 dk862 Km
15:51182 TL ~ 367 TL

Kayseri Turgutlu Kaç Km

Kayseri Turgutlu arası kaç km,Kayseri Turgutlu nasıl giderim,Kayseri Turgutlu mesafe hesaplama,Kayseri Turgutlu yol tarifi,Kayseri Turgutlu nasıl gidilir,Kayseri Turgutlu yol haritası,Kayseri Turgutlu kaç saat,Kayseri Turgutlu kaç km

Kayseri Turgutlu arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 862 Km mesafededir. Kayseri Turgutlu arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Kayseri ile Turgutlu yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 12 saat 51 dakika sürecektir. Kayseri Turgutlu arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 52 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 311 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 338 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 182 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Kayseri Turgutlu yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Kayseri Turgutlu nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Kayseri Turgutlu kaç km,Kayseri Turgutlu kaç saat,Kayseri Turgutlu yol haritası,Kayseri Turgutlu kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama